امدادگر اورژانس

شواهد نشان می دهد که شانس زنده ماندن و بازیابی سلامتی در بیمارانی که بیش از رسیدن به بیمارستان ، خدمات پزشکی مناسبی دریافت کرده اند نسبت به بیمارانی که از چنین خدماتی برخوردار نبوده اند بیشتر است .

از آنجایی که در حوادث اورژانس، رسیدن پرسنل مجرب به دلایل متعدد ممکن است با تاخیر همراه باشد ، حضور به موقع افراد توانمند در فوریت های پزشکی می تواند کمک شایانی برای نجات بیمار آسیب دیده فراهم آورد. امدادگر ، نخستین فرد آگاه به فوریت های پزشکی است که بر بالین بیمار حاضر می شود . خدمات اولیه ای که یک امدادگر ارائه می دهد از اهمیت اساسی برخوردار است زیرا سریع تر از هر گونه مراقبت طبی پیشرفته ارائه می شود و می تواند به معنی تفاوت بین مرگ و زندگی تغییر شود.

کتاب امدادگر اورژانس از معتبرترین منابع آموزشی فوریت های پزشکی است که توسط انجمن جراحان ارتوپدی آمریکا منتشر شده است و همواره به عنوان یک کتاب مرجع در سطوح مختلف امدادگری استفاده می شود . چاپ جدید (چهارم) این کتاب در واقع یک راهنمای منسجم نوین درسی و آموزشی است . این کتاب ، رویکردی بر پایه ارزیابی ارائه می کند که براساس آخرین راهنمای مراقبت های قلبی اورژانس و احیای قلبی ریوی و تروما برای آموزش امدادگر اورژانس فراهم شده است .

در چاپ جدید این کتاب که توسط انتشارات سیمین دخت انجام گرفته صفحات موجود برخلاف چاپ قبلی این کتاب رنگی بوده و با ویرایش جدید و با قیمت ریال در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

حق کپی رایت ترجمه فارسی این کتاب در جهان توسط انتشارات سیمین دخت خریداری شده است .

 قیمت کتاب 40 هزار تومان

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد کتابهای انتشارات اعم از موجودی و قیمت جدید کتابها می توانید با شماره 09123058104 تماس بگیرید .

کتاب های انتشارات را در Whats App و Telegram از ما بخواهید / اطلاعات و موجودی و قیمت جدید کتاب

با تشکر

/ 0 نظر / 527 بازدید