انتشارات سیمین دخت

عرضه کننده کتب پزشکی / فوریت های پزشکی / اورژانس های طبی پیش بیمارستانی ( پایه و میانی و پیشرفته ) / امدادگر اورژانس / درسنامه / بانک سئوالات پیش بیمارستانی / الیوت ( استادی در تئوری موجی الیوت / آدرس : خیابان کامرانیه / ابتدای فرمانیه غربی پلاک 10 واحد 8 / همراه :09123058104 ( آزاد )

ICD 10
ساعت ٤:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٤   کلمات کلیدی:

International Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems

این کتاب اورجینال بوده و طبقه بندی بیماریها  بر اساس فهرست سازمان جهانی بهداشت می باشد .

برای هر بیمارستان و مرکز بهداشتی و کلینیک ها و درمانگاه و خانه بهداشت و کلا هر واحد بهداشت و درمان این کتاب لازم است . این کتاب در مورد کدگذاری بیماری‌ها منتشر گشته است. این کتاب در سه بخش تنظیم شده است که در بخش اول به بیان تاریخچه طبقه‌بندی بین‌المللی بیماری‌ها و توضیح کلی در مورد سه جلد ICD-10 پرداخته شده و همچنین دستورالعمل‌های عمومی کدگذاری بیماریها و اقدامات در این بخش مورد توجه قرار گرفته‌اند. در بخش دوم ستورالعمل‌های کدگذاری ارائه شده است و در بخش سوم خانواده منابع طبقه‌بندی بیماریها و مسائل بهداشتی وابسته به آن مورد بررسی قرار گرفته است. قیمت این کتاب سه جلدی 650000 ریال می باشد .

 

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد کتابهای انتشارات اعم از موجودی و قیمت جدید کتابها می توانید با شماره 09123058104 و یا به سایت www.tajanbook.ir   مراجعه فرمایید . با تشکر