انتشارات سیمین دخت

عرضه کننده کتب پزشکی / فوریت های پزشکی / اورژانس های طبی پیش بیمارستانی ( پایه و میانی و پیشرفته ) / امدادگر اورژانس / درسنامه / بانک سئوالات پیش بیمارستانی / الیوت ( استادی در تئوری موجی الیوت / آدرس : خیابان کامرانیه / ابتدای فرمانیه غربی پلاک 10 واحد 8 / همراه :09123058104 ( آزاد )

اورژانس های طبی پیش بیمارستانی " پایه "
ساعت ۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۳   کلمات کلیدی:

کتاب Brady's Prehospital emergency care (basic  به همت معتبرترین انجمن های مرتبط با اورژانس تالیف شده است .

هرچند مخاطب اصلی این کتاب را گروه خاصی از تکنیسین های اورژانس ( EMT-B ها ) تشکیل می دهند ، اما بی شک هیچ فردی از گروه پزشکی حاضر نیست که از مطالعه این کتاب بی بهره بماند.

کتاب اورژانس های طبی پیش بیمارستانی (پایه ) طی 45 فصل تمامی اورژانس های طبی را به تفصیل به بحث گذاشته و کمتر نکته ای را فروگذار کرده است . به همین علت می توان آن را به عنوان راهنمایی نسبتاَ کامل در نظر داشت و در ارائه بهتر مراقبتهای طبی اورژانس از آن کمک گرفت . جلدهای تکمیلی این کتاب همین مطالب را در سطحی بالاتر ارائه کرده است .

چاپ جدید این کتاب در بهار 89 توسط انتشارات سیمین دخت به چاپ رسیده و با قیمت350000  ریال در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

 

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد کتابهای انتشارات اعم از موجودی و قیمت جدید کتابها می توانید با شماره 09123058104 و یا به سایت www.tajanbiook.ir   مراجعه فرمایید . با تشکر