انتشارات سیمین دخت

عرضه کننده کتب پزشکی / فوریت های پزشکی / اورژانس های طبی پیش بیمارستانی ( پایه و میانی و پیشرفته ) / امدادگر اورژانس / درسنامه / بانک سئوالات پیش بیمارستانی / الیوت ( استادی در تئوری موجی الیوت / آدرس : خیابان کامرانیه / ابتدای فرمانیه غربی پلاک 10 واحد 8 / همراه :09123058104 ( آزاد )

امدادگر اورژانس
ساعت ۱:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۳   کلمات کلیدی:

شواهد نشان می دهد که شانس زنده ماندن و بازیابی سلامتی در بیمارانی که بیش از رسیدن به بیمارستان ، خدمات پزشکی مناسبی دریافت کرده اند نسبت به بیمارانی که از چنین خدماتی برخوردار نبوده اند بیشتر است .

از آنجایی که در حوادث اورژانس، رسیدن پرسنل مجرب به دلایل متعدد ممکن است با تاخیر همراه باشد ، حضور به موقع افراد توانمند در فوریت های پزشکی می تواند کمک شایانی برای نجات بیمار آسیب دیده فراهم آورد. امدادگر ، نخستین فرد آگاه به فوریت های پزشکی است که بر بالین بیمار حاضر می شود . خدمات اولیه ای که یک امدادگر ارائه می دهد از اهمیت اساسی برخوردار است زیرا سریع تر از هر گونه  مراقبت طبی پیشرفته ارائه می شود و می تواند به معنی تفاوت بین مرگ و زندگی تغییر شود.

کتاب امدادگر اورژانس از معتبرترین منابع آموزشی فوریت های پزشکی است که توسط انجمن جراحان ارتوپدی آمریکا منتشر شده است و همواره به عنوان یک کتاب مرجع در سطوح مختلف امدادگری استفاده می شود . چاپ جدید (چهارم) این کتاب در واقع یک راهنمای منسجم نوین درسی و آموزشی است . این کتاب ، رویکردی بر پایه ارزیابی ارائه می کند که براساس آخرین راهنمای مراقبت های قلبی اورژانس و احیای قلبی ریوی و تروما برای آموزش امدادگر اورژانس فراهم شده است .

در چاپ جدید این کتاب که توسط انتشارات سیمین دخت انجام گرفته صفحات موجود برخلاف چاپ قبلی این کتاب رنگی بوده و با ویرایش جدید و با قیمت  ریال در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

حق کپی رایت ترجمه فارسی این کتاب در جهان توسط انتشارات سیمین دخت خریداری شده است .

 

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد کتابهای انتشارات اعم از موجودی و قیمت جدید کتابها می توانید با شماره 09123058104 و یا به سایت www.tajanbiook.ir   مراجعه فرمایید . با تشکر