انتشارات سیمین دخت

عرضه کننده کتب پزشکی / فوریت های پزشکی / اورژانس های طبی پیش بیمارستانی ( پایه و میانی و پیشرفته ) / امدادگر اورژانس / درسنامه / بانک سئوالات پیش بیمارستانی / الیوت ( استادی در تئوری موجی الیوت / آدرس : خیابان کامرانیه / ابتدای فرمانیه غربی پلاک 10 واحد 8 / همراه :09123058104 ( آزاد )

کمر درد
ساعت ٩:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٧   کلمات کلیدی:

این کتاب در مورد کمردرد، و اینکه چه باید انجام دهید و چه زمانی به پزشک مراجعه کنید ، صحبت می شود . بهتر است بدانید که درد کمر، پنجمین علت شایع مراجعه به پزشک است و 70% افراد در طول زندگی خود، حداقل یکبار کمردرد را تجربه می کنند .

نکته مهم اینکه : باید توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در این کتابچه ، برای دردهای کمر با منشاء مکانیکی و دیسکی است که اکثریت موارد کمردرد را تشکیل می دهند و بدیهی است که به هیچ وجه نباید بدون  نظر پزشک بکار روند .

این کتاب توسط دکتر محمد مهدی امام ( فوق تخصص روماتولوژی ، هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) و خانم دکتر مرجانه کریمی (دستیار فوق تخصصی روماتولوژی) نوشته شده است .

 

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد کتابهای انتشارات اعم از موجودی و قیمت جدید کتابها می توانید با شماره 09123058104 و یا به سایت www.tajanbook.ir   مراجعه فرمایید . با تشکر